دوره آمادگی آزمون، آخرین نمونه سوال های معتبر به همراه برگزاری آزمون های رسمی بین المللی LPIدر ایران با قیمت استثنایی 170 دلار برای همه علاقه مندان. فرصت ثبت نام تا پایان سال میلادی

قبل از پایان دوره تخفیف ویژه ثبت نام کنید و از قیمت استثنایی 170 دلاری بهره مند شوید. آزمون های LPI فقط در زمانهای محدود کمپین قابل ثبت نام است و پس از آن آزمون قابل اجرا نیست!

توجه: زمان برگزاری آزمون تا پایان سال ۹۵ و صرفا" یکبار می باشد. LPI در حال حاضر هیچ نماینده مستقیمی در ایران ندارد و این آزمون به روش غیر مستقیم انجام می گیرد.

آزمون های بین المللی لینوکس از این پس فقط در قالب کمپین ها و به صورت محدود انجام می شود. لطفا جهت ورود به لیست ثبت نام اولیه، فرم زیر را تکمیل نمایید:

اطلاعات شما کاملا نزد ما محفوظ بوده و به هیچ وجه در اختیار هیچ شرکت یا شخص ثالث قرار داده نخواهد شد. شما هر زمان که بخواهید می توانید از لیست ما خارج شوید.

مزایای شرکت در دوره ها و آزمون های مؤسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ

با شرکت در دوره های موسسه عالی آزاد ارژنگ، علاوه بر مزایای عمومی که شامل همه دانش جویان همه دوره های ما می شود، به طور اختصاصی از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

منابع آموزشی معتبر و اصلی

جزوات آموزشی ارائه شده در این دوره، همگی اصل بوده و دارای کیفیت استاندارد جهانی می باشند.

اساتید معتبر

همه اساتید دوره های ارژنگ دارای مدرک بین المللی و معتبر می باشند و تمامی دانش و تخصص خود را در اختیار شما قرار می دهند.

مدارک معتبر جهانی

تمامی آزمون های ما بر اساس استانداردهای جهانی برگزار می شود و مدارک ارائه شده دارای اعتبار بسیار بالایی بوده که هم در ایران و هم در خارج از ایران، قابل استناد می باشند.

feature1

شغل آینده خود را تضمین کنید

بر اساس آمارهای منتشر شده، مدارک LPI جزو معتبرترین مدارکی هستند که در سال های آینده بیشترین متقاضی را خواهند داشت.

افراد دارای مدارک LPI در بهترین و پر طرفدارترین شغل های مهم آی تی استخدام می شوند.

علاقمند به ثبت نام هستم

با شرکت در هریک ازپکیج کلاس, نمونه سوالات و آزمون های LPI موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ، حداقل ۴۰۰ دلار در هزینه های آزمون و کلاس و سفر به کشورهای دیگر صرفه جویی نمایید.

قیمت آزمون های LPI در خارج از کشور حدود ۲۰۰ دلار و قیمت نمونه سوالات و کلاس آمادگی آزمون نیز حدود ۲۰۰ دلار می باشد

من مصمم هستم. با من تماس بگیرید

مجموعه کامل و غیر قابل رقابت مدارک حرفه ای Linux

هرآنچه در مورد لینوکس میخواهید در این مدارک گنجانده شده است و این مدارک تضمین دانش شما در خصوص لینوکس در تمامی دنیا می باشد.

member1
member2
member3
member4
member5

امروز تمامی امکانات و دانش و تخصص مؤسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ آماده است تا همه بهانه های عدم شرکت در این آزمون های استثنایی را از میان بردارد

باور ما بر این است که شرکت در این آزمون ها می تواند مسیر جدید و بسیار ویژه ای در حرفه و تخصص شما ایجاد کند.

من علاقمند هستم

Top